Momenteel hanteren we een bestelstop voor geboortedrukwerk en doopsuiker, huwelijken, communies, …
Meer info op de homepage!

IK ZIE JE GRAAG!!!!!
Je zou het van de daken willen schreeuwen!
Gekozen en gemaakt voor elkaar, vlinders in je buik, liefde, een kus, hand in hand, een leven lang…
Of jullie gaan trouwen of gaan samenwonen, dit gaan vieren met een enorm feestmaal of gezellig in bescheiden kring...
Of gewoon willen tonen dat jullie voor elkaar kozen...

Wij bieden jullie graag een originele en persoonlijke manier om dit aan iedereen te laten weten!
Ook cadeautjes voor de getuigen of ouders, kleine attenties voor de gasten, menukaarten, misboekjes, tafelkaartjes ... maken wij voor u, in samenhang met de uitnodigingen.
Met oog voor detail maken we jullie droomkaart.

Uitnodigingen worden 6 tot 8 weken voor de grote dag verzonden , dus een eerste afspraak om jullie wensen te overlopen maken we graag 5 maand voor jullie huwelijksdatum.

Waarschijnlijk verwacht u een heleboel vrienden en familie bij het verlaten van de kerk of het stadhuis?
Het is leuk de kindjes die een cadeautje komen afgeven, een kleine attentie te kunnen meegeven.
Ook de gasten op het avondfeest of receptie zal u zeker willen bedanken voor hun aanwezigheid. Misschien kunnen de bedankjes wel ineens als tafeldecoratie dienen?
Als extra service bieden we u de mogelijkheid om de bedankjes te voorzien van een huwelijksfoto.
Jullie laten ons een mooie huwelijksfoto bezorgen en de bedankjes worden ’s avonds op het huwelijksfeest geleverd.

Jullie huwelijksdag is meteen ook de geschikte moment om ouders eens in de bloemetjes te zetten en ze te bedanken voor de jarenlange goede zorgen. Een kaars of fles met jullie huwelijksfoto zullen zeker geapprecieerd worden als blijvende herinnering.
Vergeet ook de getuigen niet te bedanken voor hun bijdrage op jullie droomdag.

© 2018 - 2023 www.apostrophe.info | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel